خرید مسکن در فرشته تهران

مزایای مهم خرید مسکن در فرشته که باید بدانید

مسکن در فرشته اغلب به عنوان رویای ایرانی شناخته می­شود. مزایای آشکار بسیاری از داشتن خانه در این محله وجود دارد و همچنین برخی از آن‌ها چندان واضح نیستند. یکی از اولین گام‌ها برای خرید خانه این است که تعیین کنید آیا داشتن خانه برای خودتان مناسب است یا خیر. هنگام اتخاذ هر تصمیمی مهم است که به شدت هم جوانب مثبت و هم معایب چیزی را که در مورد آن تصمیم می­گیرید در نظر بگیرید.

وقتی نوبت به خرید مسکن در محله فرشته می­رسد، مزایای متعددی همراه با خود خانه وجود دارد. ثبات مالی، قدرت مالی، کسر مالیات، خانه دائمی و احساس تعلق در جامعه شما. مالکیت خانه ممکن است کار دلهره‌آوری به نظر برسد، اما بازده آن بسیار ارزشمند است. در ادامه این مقاله در رابطه با مزایای خرید مسکن در فرشته و جزئیات آن بحث خواهیم کرد. با ما تا پایان همراه باشید.

مزایای خرید مسکن در فرشته

فرشته یا خیابان فیاضی، خیابانی است در محله الهیه که در منطقه یک تهران واقع شده است. این خیابان از سمت غرب به خیابان ولیعصر، و از شرق به پل رومی محدود می‌شود. خرید مسکن در محله فرشته مزایایی دارد که به شرح زیر می­باشد:

مسکن در فرشته

آزادی برای ایجاد تغییرات

هنگامی که شخصی در حال بررسی گزینه­ های خود در مورد اینکه آیا باید به اجاره یا خرید خانه ادامه دهد یا خیر، یکی از بزرگ‌ترین عوامل اغلب توانایی ایجاد تغییراتی است که مالکیت ایجاد می­کند. هنگامی که ملکی را اجاره می­کنید، انجام حتی ساده ­ترین تغییر مانند رنگ آمیزی اتاق می­تواند دشوار باشد، زیرا اغلب در اجاره نامه آمده است که به هر حال نمی­توانید ملک را تغییر دهید.

مزیت بزرگ داشتن مسکن در فرشته، توانایی و آزادی ایجاد تغییرات است. چه چیزی به سادگی رنگ آمیزی اتاق خواب یا چیز پیچیده­ای مانند بازسازی کامل آشپزخانه باشد، وقتی صاحب خانه هستید می­توانید هر طور که می­خواهید تغییراتی ایجاد کنید.

نه تنها توانایی ایجاد تغییرات در یک ملک یک راه عالی برای ایجاد احساس خانه در خانه است، بلکه می‌تواند به ارزش ملک نیز افزایش خوبی بدهد. بسیاری از پروژه‌های بهبود خانه‌های مقرون‌به‌صرفه وجود دارند که به ارزش خانه اضافه می‌کنند و همچنین پروژه‌هایی که ممکن است میلیون­ها تومان هزینه داشته باشند، اما در هر صورت، داشتن خانه آزادی ایجاد تغییرات را به دلخواه شما می‌دهد.

 داشتن مسکن در فرشته مزایای مالیاتی را فراهم می­کند

یکی از مزایای بزرگ داشتن خانه در فرشته، مزایای مالیاتی است که آن را فراهم می­کند. خریدارانی که درک قوی از نکات مهم مالیاتی املاک و مستغلات دارند، به سرعت متوجه می­شوند که داشتن یک خانه مزایای مالیاتی محکمی را به همراه دارد. مسلماً بزرگ‌ترین مزیت مالیاتی داشتن یک خانه، گزینه کسر سود ماهانه از اظهارنامه مالیاتی شما است.

مسکن در فرشته

پرداخت­های ماهانه پایدار

اگر می‌خواهید با دریافت وام مسکن در فرشته، خانه بخرید، به احتمال زیاد محصول وام مسکنی که برای خرید استفاده می‌کنید، وام مسکن با نرخ ثابت خواهد بود، زیرا آن‌ها محبوب‌ترین نوع وام مسکن هستند. با وام مسکن با نرخ ثابت، پرداخت­های ماهانه ثابت وجود دارد که یکی از بهترین مزایای داشتن خانه است.

یکی از نشانه‌های اجاره ملک، با پرداخت‌های ماهانه، سال به سال همراه است. این عامل بسیار محتمل است که پرداخت­های ماهانه اجاره ملک می­تواند سال به سال پس از تمدید قرارداد اجاره تغییر کند. پرداخت‌های ماهانه ثابتی که با داشتن خانه همراه می‌شود، می‌تواند آرامش زیادی را ایجاد کند، زیرا ایجاد یک بودجه ماهانه قابل پیش‌بینی را آسان‌تر می‌کند.

ثبات بهبود یافته

یکی از گرایش‌های رایج در میان افرادی که خانه یا آپارتمان اجاره می‌کنند این است که اغلب در حال حرکت به مکان‌های جدید هستند. داشتن مسکن در فرشته ثبات را برای بسیاری از افراد بهبود می­بخشد، که یک امتیاز خوب است. از آنجایی که خرید مسکن یک تعهد بلند مدت و سرمایه گذاری نسبتاً بزرگ است، جابجایی هر چند سال یکبار بعید است.

خرید خانه و تبدیل به فروش چند سال بعد می­تواند دشوار باشد؛ زیرا مقدار سهام ساخته شده پس از چند سال نسبتاً کم است. نداشتن سهام کافی در یک خانه می­تواند منجر به پرداخت هزینه ­های فروش خانه یا حتی بدتر از آن، فروش کوتاه مدت شود. در حالی که پیش بینی اینکه در چند سال آینده دقیقاً کجا خواهید بود غیرممکن است، اگر در حال خرید خانه هستید، باید تا حدودی مطمئن باشید که قصد دارید برای مدت طولانی در ملک بمانید.

مسکن در فرشته

احساس اجتماع با خرید خانه در فرشته

خرید مسکن در فرشته به شما این امکان را می­دهد که با همسایگان و سایر افراد جامعه خود روابط طولانی مدت برقرار کنید. مالکیت خانه امکان یک حرکت زودهنگام را که در غیر این صورت از شکل گیری آن روابط نزدیک با دوستان، معلمان و مشاغل محلی جلوگیری می­کند، حذف می­کند. آرام شدن می­تواند یک حمایت جدید برای شما فراهم کند و آسایش بیشتری را به زندگی شما بیاورد.

چه ثبات مالی آن باشد و چه اشتیاق به یک جامعه، مزایای مالکیت خانه در فرشته قطعاً می­تواند جذاب باشد. اگر آماده برداشتن گام بعدی برای مالکیت خانه هستید، بانکداران وام مسکن ما آماده هستند تا در هر مرحله به شما کمک کنند.

آزادی

برخی از افرادی که فکر می­کنند اجاره نشینی با عدم دریافت وام مسکن آزادی است، واقعیت درستی نیست. اجاره‌ها معمولاً سالانه افزایش می‌یابند و در پایان، حتی بدون داشتن خانه شخصی، بیشتر هزینه می‌کنید. بنابراین به مزایای کوتاه مدت نگاه نکنید.

داشتن مسکن در فرشته بی­نظیر است. شما می­توانید خانه خود را مطابق میل خود تغییر دهید. اگر یک وام مسکن مناسب بگیرید، سود آن در واقع کمتر از اجاره خواهد بود. شما این آزادی را دارید که حیوانات خانگی خود را نزد خود نگه دارید و نیازی به رعایت قوانین مالک ندارید. ارزش ملک همچنان در حال افزایش است و اگر در آینده به فروش آن فکر کنید به یک دارایی فیزیکی با ارزش برای شما تبدیل خواهد شد.

مسکن در فرشته

 

نکاتی که باید هنگام خرید مسکن در فرشته رعایت کرد

خرید خانه در فرشته برای اولین بار می­تواند چالش برانگیز باشد. از این گذشته، مراحل، وظایف و الزامات بسیار زیادی وجود دارد و ممکن است نگران انجام یک اشتباه گران قیمت باشید. اما خریدارانی که برای اولین بار خانه خریداری می­کنند از مزایای ویژه­ای برخوردار هستند که برای تشویق افراد جدید به بازار املاک ایجاد شده است.

برای ابهام زدایی از فرآیند، به طوری که از خرید خود بیشترین بهره را ببرید، در اینجا خلاصه­ای از آنچه باید قبل از خرید در نظر بگیرید و آنچه می­توانید از خود فرآیند خرید انتظار دارید، به علاوه نکاتی برای آسان­تر کردن زندگی پس از خرید اولین بار آورده شده است.

شما برای خرید مسکن در فرشته باید آپشن­هایی که در نظر دارید مانند تعداد اتاق و متراژ را در نظر بگیرید تا بعدها مشکلی به وجود نیاید.

معرفی خیابان فرشته

این خیابان واقع در محله­های بالاشهر و شمال شهر تهران بوده و جز یکی از با صفاترین خیابان­ها به حساب ­می­آید. این خیابان بخاطر تعدد پنت هاوس های زیبا و لوکس، به قلب پنت هاوس های تهران مشهور است.

دسترسی به این خیابان بخاطر نزدیکی به بزرگراه چمران و مدرس آسان شده است. در نظر داشته باشید که در این محله خاص افراد خاص زندگی می­کنند، چرا شما جز آن دسته از افراد خاص نباشید!

اجاره مسکن در فرشته

اجاره خانه در فرشته در این سال­ها بسیار زیاد شده است. اگر که شما بودجه کافی در اختیار ندارید، می‌توانید با اجاره خانه در این محله، زندگی آرام و مدرنی را تجربه کنید. شما عزیزان می­توانید با مراجعه به املاک مدرن فرشته یا سایت به نشانی modernfereshte.com از آخرین قیمت­ها مطلع شوید.

مراکز تفریحی و درمانی در فرشته

در فرشته اماکن بسیار زیادی برای تفریح و درمان وجود دارد. نگران نبود این اماکن در این محل نباشید؛ زیرا چیزی که زیاد است اماکن تفریحی و درمانی در این محله می­باشد. از مراکز تفریحی این محله می‌توان به موزه پروفسور حسابی و موزه موسیقی ایران اشاره کرد.

سام سنتر و کویین سنتر از جمله پاساژ های مجللی هستند که در این محله قرار گرفته اند. کافه ها و رستوران های مشهوری نیز در این محله وجود دارند. یک نکته جالب توجه این است که رستوران هایی با غذای فرنگی در فرشته هستند که برای افرادی که به غذاهای فرنگی علاقه دارند، محلی مناسب است.

قیمت مسکن در فرشته

به دلیل وجود سازمان های دولتی و همچنین سفارت خانه ها، افراد زیادی در این محله در رفت و آمد هستند. همچنین این محله به علت معماری مدرن، بعنوان یکی از محلات لوکس شناخته می‌شود. 

قیمت خانه در فرشته متفاوت می­باشد. شما می­توانید با مراجعه به املاک مدرن فرشته از قیمت دقیق هر نوع مسکنی مطلع شوید و برای خرید آن اقدام نمایید.

جمع بندی

در این مقاله درباره خیابان فرشته، یکی از لوکس ترین خیابان های منطقه یک با شما سخن گفتیم. همچنین مزایای خرید مسکن در فرشته را توضیح داده و شما را با مراکز تفریحی این محل آشنا کردیم. اگر که قصد خرید خانه در این خیابان خوش آب و هوا را دارید، با مشاوران املاک مدرن فرشته در ارتباط باشید.

سوالات متداول

  • خیابان فرشته چه مراکز خریدی دارد؟

خیابان فرشته دارای لوکس ترین مراکز خرید است که از جمله آن می‌توان به مرکز خرید سام سنتر، مرکز خرید فرشته، بوتیک ملل و مرکز خرید کویین سنتر اشاره کرد.

  • دسترسی به خیابان فرشته چگونه است؟

برای رفتن به خیابان فرشته، بهترین گزینه، ماشین شخصی است، آن هم از مسیر بزرگراه چمران و مدرس. اگر که قصد دارید با مترو به فرشته بروید، باید از ایستگاه متروی صدر واقع در خیابان شریعتی استفاده کنید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

مقایسه املاک

مقایسه